INNE UROCZYSTOŚCI

laptop

IMPREZY FIRMOWE

Sala Weselna "Laguna" to nie tylko idealne miejsce na spędzenie czasu z bliskimi podczas najważniejszych przyjęć rodzinnych, ale również imprezy firmowe. Imprezy integracyjne i przyjęcia firmowe z różnych okazji to dla wielu pracowników najbardziej wyczekiwane wydarzenia w życiu firmy. Dla pracodawców taka impreza jest sposobem na wzmocnienie relacji oraz większe utożsamianie się pracowników z firmą. Zapraszamy na niezapomnianą imprezę!

holy grail

KOMUNIA

Przyjęcia komunijne organizowane w domach należą już dziś do rzadkości. Rodzicom zależy na tym, aby jak najlepiej uczcić tak ważny dzień w życiu ich dziecka i zazwyczaj z dość dużym wyprzedzeniem zaczynają poszukiwać najodpowiedniejszego lokalu na komunię. Takie rozwiązanie umożliwia nam skupienie się na innych, istotnych aspektach tego dnia. Sala na komunię powinna być przede wszystkim swoją powierzchnią odpowiadać liczbie zaproszonych gości: jeżeli planujemy duże przyjęcie komunijne dla całej rodziny i bliskich przyjaciół, warto zadbać o odpowiednią przestrzeń, w której wszyscy będą czuć się komfortowo – zarówno dorośli, jak i dzieci. Ważny jest również wystrój restauracji na komunię: dbamy o to, aby podkreślał on wyjątkowy charakter przyjęcia, a także by był gustowny i przyjemny dla oka.

confetti

JUBILEUSZ

Jeżeli chcemy wywrzeć odpowiednie wrażenie na naszych gościach i sprawić, by naprawdę dobrze się bawili, kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego miejsca z profesjonalną obsługą i pięknym wystrojem. Okazją do takiego przyjęcia mogą być urodziny czy imieniny, rodzinny jubileusz (np. okrągła rocznica ślubu), zaręczyny lub świętowanie dużego sukcesu, jak np. obrona doktoratu.

christian-baptism

CHRZCINY

Chrzciny to szczególnie ważne rodzinne święto. Dawniej tego typu przyjęcia urządzano w domach, w gronie najbliższych osób. Dziś jednak coraz więcej osób poszukuje specjalnego lokalu na chrzciny. Dzięki temu możemy bez stresu zająć się przygotowaniami do uroczystości, nie martwiąc się o kulinarną stronę całego przedsięwzięcia. Wybierając lokal na chrzciny, warto zwrócić uwagę na to, aby był on przede wszystkim wygodny dla mamy i dziecka oraz by bez problemu pomieścił wszystkich gości. Przestronna sala jak nasza sprawdzi się w przypadku przyjęcia w wąskim gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół, tak i w sytuacji gdy chcemy świętować w bardziej huczny sposób.

tombstone

KONSOLACJE

Przyjęcia pogrzebowe z pewnością nie należą do najbardziej wyczekiwanych. Kiedy jednak stajemy przed koniecznością organizacji stypy, warto zadbać o kilka rzeczy, dzięki którym sami żałobnicy będą mogli skupić się na pożegnaniu zmarłego, zamiast zajmować się przyziemnymi sprawami. Lokal na stypę powinien charakteryzować się zatem: dobrze przygotowaną obsługą, precyzyjnie skomponowanym menu, odpowiednim nastrojem, który nie zakłóca powagi żałoby.

Zapraszamy!

Każda uroczystość jest dla nas tak samo ważna. Dokładamy wszelkiej staranności, aby zorganizowana przez na impreza, zawsze spełniała oczekiwania naszych klientów. Uroczystości mogą być małe i duże, ale do każdej trzeba podejść tak, jakby to była nasza własna. My właśnie tak robimy i wielokrotnie już spotykaliśmy się, z tymi samymi osobami, przy okazji różnych wspaniałych uroczystości. Zapraszamy serdecznie, jeśli chcą Państwo zawsze być obsłużeni z największą troską i dbałością o szczegóły, a do tego, aby Państwa Goście zawsze wyszli najedzeni i zadowoleni!